Categorieën
Uncategorized

De carnavalswedstrijd praktisch! Onze 10 geboeden

 

Beste fans,

Het is zover, de belangrijkste wedstrijd van het jaar! Carnaval en Okapi zijn onherroepelijk verbonden met elkaar. Zeer vaak wordt gezegd dat carnaval start op den Okapi en niets is minder waar uiteraard.

Ga volledig uit de bol, maar toch is het belangrijk even onderstaande richtlijnen door te nemen!

  • Kom op tijd! De deuren van Het Forum openen voor hen die aanschuiven in het restaurant om 17u00. Vanaf dan opent ook de kantine op het gelijkvloers.  De deuren naar de zaal openen om 19u. Wil je de file aan de ingang vermijden kom je dus best ruim op tijd!
  • Vanaf 19u55 zijn er optredens:

  • Aan de ingang wordt uw ticket gecontroleerd waarna een polsbandje wordt aangedaan. Dit zal dus wat meer tijd in beslag nemen, waardoor ook hiervoor wordt aangedrongen ruim op tijd te komen. TIP: WEES VOOR 19u55 IN DE ZAAL
  • De stewards en security zullen zeer waakzaam zijn opdat niemand plaats neemt voor in-en uitgangen of de nooddeuren. Mensen met staanplaatsen kunnen plaats nemen aan de hoektogen, kantines,….
  • Er mag geen glas in de zaal of buiten! Ook daar zullen de stewards streng op toezien!
  • Er geldt een totaalverbod van roken zowel binnen het Forum als buiten tot 10 meter van de zaal. Roken kan dus enkel en alleen op het grasveld aan de zuil.
  • Er kan enkel cashless betaald worden aan de bars. Het opladen van de kaarten gebeurt op de gekende punten. Om files te vermijden vragen wij met aandrang de kaart op voorhand op te laden. De dienst tickting is nog geopend vrijdag 21.02 van 09u tot 12u, woensdag 26.02 van 17u tot 20u en vrijdag 28.02 van 09u tot 12u.
  • De dienst ticketing zelf blijft bij aanvang van de wedstrijd gesloten. Dit om extra file vorming aan de ingangen te vermijden.
  • OPGELET! Er wordt tijdens de carnavalswedstrijd gewerkt met HERBRUIKBARE bekers! Deze mogen NIET op de grond of in de vuilbak worden gesmeten. Graag terug brengen naar de bars/togen. Bedankt voor de medewerking!
  • Na de wedstrijd start de carnavalsfuif met Dj Bart De Nys!

Alvast ne zauligen vastelauved!

  • Alfasun
  • Brico
  • Federale Verzekering
  • Artes Group
  • Plastiekhofstade
  • Valckenier
  • Van Cauter
  • Atalian
  • Willy Naessens
  • Mondriaan
  • Belfius
  • Bouwbedrijf Dany De Koninck
  • Janseghers
  • BRN Belgian Recycling Network
  • Lavaprint
  • Strukton Rail
  • Coppens-Hoffman
  • Delhaize
  • Spalding Logo
  • De Moor
  • De Smaele
  • Coca Cola
  • Digi Consult
  • Van den Nest
  • SBB
  • Maeskes Roem
  • Coach Partners
  • Veldeman
  • Tvoost Logo
  • Jupiler
  • A.S. Construct
  • Keizershof
  • Tip Top Cleaning
  • MultiMinds
  • PRO@VICE
  • RENAULAC
  • Tereos
  • KrantenwinkelBenoit
  • Jet Import
  • Devico
  • VPK
  • Vp Interior
  • Gamemania
  • SBS
  • Europassur
  • Fintro Joeri Lelie
  • Juwelier Zwitserland
  • Premio Coppens
  • Fonce Logo
  • Anso
  • KAAP
  • OLV
  • Stad Aalst
  • DeBeeldfabriek
  • Ladbrokes
  • BVBA Pieter De Vidts